BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Meksikietiškų serialų hipnozė, kaip meilė okupuoja smegenis. Shit.

Estrelita įsimylėjo Viktorą E… (neprisimenu), tačiau jiedu negali būti kartu, mat jiems trugdo silikoninė beprotė, iškrypėlis plikis, keistuolis psichopatas (ups… persiprašau, psichiatras) ir dar daugybė kitų blogiečių, nedorų ir piktų žmonių. Aaa, kodėl? Juk Estrelita- tokia tyra, nuoširdi, geraširdė mergina. Tuo tarpu jos gyvenimo meilė- Vikis, įspūdingų “formų” ir neįtikėtino balso savininkas (čiulba kaip lakštingala (cha cha, norėtumėt)), tikras altruistas, aukojasi dėl jau minėtosios silikoninės beprotės. Toji, savo ruožtu, stengiasi griauti pagrindinių herojų neišdildomą meilę. Iškrypėlis plikis- vienas iš tų veikėjų, kuris prireikus gali išsitraukti vamzdį (turiu omenyje- šautuvą). Mr. Psichopatas (Error- psichiatras) yra vienas iš daugelio, pakerėtų Eeessstrelitossss grožiu… Ech… Kokia neįtikėtina, nuostabi ir graži miailias istorija, ane?

O dabar ne tokia graži dalis. Visai NE!!! Vajėzusmarijajuozapaitušventas, kaip mane nervina visos tos meksikiečių melodramos. Mano sesuo lyg išprotėjusi- kaip įsispitris į ekraną, tai neatlips nuo jo visą pavakarę. Negaliu pakęsti ir jų dainų. Kai išgirstu, tuomet norisi laipioti sienomis, tiesiog einu iš proto. Vieni iš pagrindinių meksikiečių serialų minusų:

  • Visų vienodas ir siaubingai nusibodęs scenarijus;
  • Per daug banalu;
  • Viskas taip netikroviška, kad…;
  • Per daug pasiseilėjimų (pvz.: mano meile, brangioji, mieloji, mylimoji ir daug daug -oji…);
  • Jie visi vaidina tokius naivius ir (persiprašau) tūpus žmones, tai net koktu;
  • Tai apie ką aš kalbėjau?

Taip sakant, jau vimdo. Sumažinkit jų kiekį, prašau, labai labai prašau. Kitaip baigsiu savo dienas palatoje minkštomis sienomis, apvilkta tramdomaisiais marškiniais, ir siūbuosiu į šonus, niūniuodama kokią nors “te amo mučio”. Vat tada bus krachas, taip sakant. Ške.

Jei perskaitėte mano kringelius- sveikinu. Ne visi turi tiek kantrybės.

Pė.es. Atleiskit, tie įvardijimai, kaip kad silikoninė beprotė, čia puikuojasi vien dėl to, kad šį serialą mačiau vos kelis kartus. Kai neturėjau ką veikti. Chi. Ške. Baigiau.

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentarų – 7

pritariu ,kad nusibodo jau, ir net nesistengia įvairint tų serialų. Bobutėm turbūt neatsibosta nebent…

Siggy | 2010-10-21 18:49

Būtent. Ir mano sesė prie bobulyčių labai pritinka :D

Šviesioji | 2010-10-21 18:52

:DDDDDDDD
prajuokino po suknistos dienos. drąsiai sakau, geras įrašas. :D

nespalvotaii | 2010-10-21 22:19

Džiugu, kad pakėliau nuotaiką :) ačiū :)

Šviesioji | 2010-10-21 22:39

Viskas faina, išskyrus vieną posakį, kad tai netikroviška ;DDD Pieštukėlis aprašė apie pažįstamus ir jų meiles, žinai, dar kiečiau nei tie muilo burbulai gavosi ;DDD

linoreta | 2010-10-28 08:21

Kaaaai žiaaaauriaaaaiiiii užstūmei ant mexicano serialų… :O *pasislėpusi apsiverkia, nes paslapčia žiūrėdavo muilo operas ir tikėdavosi, kad Džosė Migelis Antonijus Pablas Bendžaminas Chulijas de la e la de Amoras kada nors ją įsimylės*
O šiaip tai man labiausiai patinka tokių serialų pabaigos. Jos labai realios. Gi visada pabaigoje vargšas kūdikis/jaunikis/mergina/senelis/šuniukas/dar kažkas yra pagrobiamas. Aukščiausias įtampos taškas… ir… o stebukle!!!!… jis super-duper-muper-šmuper išlaisvinamas nuo pavydaus ar tai pavydžios psichopatės ar tai psichopato!
Va taip va.

derva | 2010-10-30 15:43

[...] tiesa, iš nai nuostabiausio serialo fronto: pabaiga netoli. *neverkit, neverkit, bus gi tų serialų*. Silikoninė beprotė pusiau [...]

Meksikietiškų serialų hipnozė. O šventas Alache! | 2011-01-08 14:05

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
 

Rugpjūtis 2017
P A T K P Š S
« Sau    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Nauji komentarai

Puslapiai

Draugai

Skaitau

Meta