BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Giminių susitikimas ir kiti techniniai nesklandumai

<!–[if gte mso 9]> Normal 0 MicrosoftInternetExplorer4 <![endif]–> <!–[endif]–>

Visada įdomu susitikti su seniai matytais giminaičiais. Šiaip ar taip, tarp jų yra tokių, kurių klausant linksta ausys, į kuriuos žiūrint paskausta akis, nuo kurių būdo ar elgesio ima juokas. Nevilkinsiu gumos.

Pusseserė Nr.1. Devynmetė barbė, didžiausia Bieberio bei visokių Hanų Montanų, Aliaskų Nebraskų gerbėja. Per tą giminių susirinkimą ji mane gąsdino savo ausinuku, buvo nuo galvos iki kojų apsivilkusi rūžavai ir, beje, net jos kramtoma guma buvo rūžava. Neišauklėta ir nemandagi. Ne gana to, ji gimė gruodžio 31, t.y. per Naujuosius, todėl niekas negali iš jos smegeninės išgrūsti minties, kad fejerverkai skirti ne jai.

Teta (pusseserės Nr.1 mama). Jos išmintis byloja: „jei turiu išmanųjį telefoną, galiu vairuodama lakuotis nagus, su suktukais plaukuose žaisti futbolą, o jei vejasi deimantų medžiotojai, tereikia kilstelti sijoną kiek aukščiau ir jie nebekreips dėmesio į jokius deimantus.” Prie ko tas telefonas? Nežinau. O kam rūpi?

Trečios eilės pusbrolis. Jo frazė „ir pusbroliai kartais tuokiasi” mane gąsdina. Daugiau nebeturiu ką ir bepasakyti.

Linksmasis dėdė. Žvengia kaip arklys, knarkia kaip traktorius, valgo kaip meška prieš žiemos miegą, o ir šiaip, jo pilvas prilygsta paskutiniam nėštumo mėnesiui. Šiaip ar taip, jis žmogus, su kuriuo bendrauti neatsibosta.

Senelis. „Hai Hitler!” ir „Sovietų laikais buvo geriau”- dažniausiai vartojamos ir mėgstamiausios jo frazės. Nepaisant to, jis vertas pagarbos žmogus: Išgyveno antrą pasaulinį karą, visas vokiečių bei rusų okupacijas, galintis papasakoti viską apie partizaninį karą ir t.t. Groja armonika, mėgsta dainuoti „gegužio žiedai” ir kitas mano nervus tampančias dainuškas. Tiesa, jis kiek suvaikėjęs, bet senatvėje tai įprasta, ar ne? ;)

Senelė. Be galo inteligentiškas ir protingas žmogus, visada stebėsiuosi jos išmintimi. Buvusi tremtinė. Žinoma, turi ir neigiamų savybių, pavyzdžiui, nuolatiniai skundai dėl sveikatos, net kai ji sveika kaip ridikas.

Krikšto mama. Dėl visų mano charakterio savybių kalta tik ji. Tiesmukumą, adrenalino poreikį, užsispyrimą ir pan. paveldėjau iš jos.

Pusseserė Nr.2. Vienišė. Ir tuo nesistebiu. Ras prie ko prikibti net anekdote. Kritiškai žvelgia į optimistus. Dar viena blondinė, kurių pas mus itin reta. Įstojusi į universitetą tapo dar uždaresnė.

Man atrodo, šiam kartui užteks. Ir, kad ir kaip bebūtų, savo giminę aš myliu ir branginu, išskyrus kelias išimtis. Ir jų visų aprašyti man niekada nepavyktų, maniškiai giminaičiai išsibarstę po visą pasaulėlį, o jų tiek daug, kad suskaičiuoti vargu ar pavyktų.

J.

P.S. Norit pasakysiu kai ką, kas jus nustebins? Aš laukiu vasaros. *šypsosi*

Patiko (17)

Rodyk draugams

Komentarų – 7

vėėėėėėl gegužio žiedaai, išpuošė pievas ir kloooniuus…
tavo senelis kiec vien jau dėl dainos. net aš ją moku mintinai! :`D

nespalvotaii | 2011-02-16 01:26

Tai šaunuolė tu! Bet kas darosi su tais ugg’ų ir kitokiais komentarais, neįmanoma. Pripylė jų, o paskui trink, kad nori :D Fju, pavargau net :DD

Šviesioji | 2011-02-16 14:36

Charakteristikos gana įdomios, kai kur su jumoro gaidele. O tai rodo, kad turi rašytojo gebėjimų.

ALGdas | 2011-02-16 16:52

“niekas negali iš jos smegeninės išgrūsti minties, kad fejerverkai skirti ne jai.” Iš šios vietos tikrai ilgai juokiausi xD
P.s. Hai Hitler yra taip pat mano viena iš mėgstamiausių frazių, tik dar kartais priduriu “Heil Hitler” ir “We are the Hitlerjugend!” :D

Simona | 2011-02-16 18:16

Įdomi šeimynėlė, nors čia aišku, dar ne pabaiga :D

Beje, kas nelaukia vasaros? ;]

moksliukesdienorastis | 2011-02-16 19:27

ALGdas, nedrįstu su tuo sutikti, bet vis tiek labai ačiū!
Simona, tokia jau ta mano pusseserė :D. O Hitleris, matau, net ir dabar populiarumo viršūnėje :D
Moksliukės dienoraštis, žinoma, įdomi, bet kartais tas įdomumas toks keistas ar net varginantis :D
Ačiū visiems :)

Šviesioji | 2011-02-17 15:38

vau!
patiko humoristishkas apibudinimas :) bei rasytojo perliukas shviecia! ;)

Nerijus | 2013-06-22 23:14

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
 

Liepa 2017
P A T K P Š S
« Sau    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Nauji komentarai

Puslapiai

Draugai

Skaitau

Meta