BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vienas iš dviejų. Suveikė chemija?

Pieniškas šokoladas skanesnis nei juodas. Dovanų gauti ramunes geriau nei gauti rožes. Skaityti knygą įdomiau nei žiūrėti filmą. Pavasaris labiau džiugina nei vasara. Praleisti dieną gamtoje smagiau nei tūnoti namie. Gitaros skambesys malonesnis už smuiko. Žalia spalva gražesnė už mėlyną. Sapnas kartais geresnis už realybę. O kartais ne.

Šiandien pabudau visa drebanti. Buvau išsigandus, nors tasai sapnas gali pasirodyti net juokingas. Tiesiog ėjau gatve kažkur, net nežinau kur. Nors jau temo, aplink buvo daug žmonių, visi jie su gobtuvais. Ir visi jie ėjo ta pačia kryptimi kaip ir aš, todėl nemačiau jų veidų. Staiga jie visi sustojo ir atsisuko. Vietoj jų veidų buvo cheminės formulės, cheminiai simboliai. Jie ėjo link manęs, o aš pradėjau bėgti, tiesa, norėjau rėkti, bet balsas buvo kažkur dingęs. Atsitrenkiau į kažkokias duris, ant kurių buvo užrašyta “Chemijos kabinetas”. Įbėgau į jį, o ten- dar daugiau cheminių simbolių, lyg raidžių būtų primėtyta, suprantat, ar ne? Pradėjau brautis pro juos, “priplaukiau” iki spintos ir ją atidariau. Tada pasigirdo kažkoks keistas garsas ir aš atsibudau. Tas keistas garsas buvo mano telefono vibracija, V žinutę parašė. Vidurį nakties, beje. Svarbus akcentas yra tas, kad vakar vakare iki vienuoliktos valandos ruošiau chemijos namų darbus. O sapnas man buvo siaubingas.

Blogai besijaučianti J.

Einu darytis arbatos. Kava būtų neprošal. Bet aš jos nemėgstu.

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

Aš ir sapnuoju sapnus tokius kai labai pervargstu :)…pavyzdžiui susapnavau kad nepasisekė lietuvių atsiskaitymas ir pasiunčiau mokytoją bei sviedžiau užduotis jai į vedą :D…nors realybėj taip niekad nepasielgčiau :D…stiprybės tau su chemija ir skanios arbatos :)
(+1)

neformate | 2011-02-22 14:12

aš kartą mokiausi istoriją iki vėlumos. seniai, apie vikingus ir panašiai. tradiciškai pasidėjau istorijos knygą po pagalve(maždaug turėjo visa informaciją sueit galvon. magic) ir spėk ką? susapnavau visus vikingų užkariavimus, ploviau su vikingo žmona lėkštes, plaukiau jų laivas ir visa kita. gavau 10 iš to kontro! po tokių sapnų jautiesi labai šūdinai, bet, oho, kiek vaizdinės informacijos gauni. o chemija yra gaidžius, gali ir nesimokint. :D
pė.es. tavo blogas pavasariu labai kvepia! :)

nespalvotaii | 2011-02-23 00:10

neformate- ko tik kartais nesusapnuojam, net keista būna :D ačiū :)
nespalvotaii- oho, norėčiau ir aš ką nors panašaus susapnuot :D gėėėras :D O su chemija ir taip viskas aišku :(
pė.es. Ohh, kaip man gera girdėti tą žodį- pavasariiisss *svaigsta*

Šviesioji | 2011-02-23 18:58

[...] sapnavau, kad šokinėju nuo vieno elektros stulpo ant kito. Dar vienas sapnas jau aprašytas šiame įraše. taip pat kartą sapnavau, kad su Garfildu šoku makareną. [...]

Keisti sapnai | 2011-06-03 11:39

o aš sapnuodavau, kad skraidau kėdėje….

rybinas | 2011-06-13 14:02

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
 

Liepa 2017
P A T K P Š S
« Sau    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Nauji komentarai

Puslapiai

Draugai

Skaitau

Meta